1 kwietnia obchodziliśmy swoje 15 urodziny.

Z tej okazji planujemy organizację kilku wydarzeń dla naszych Klientów, Przyjaciół oraz Partnerów biznesowych. I pomimo tego, że jesteśmy wdzięczni za te ostatnie 15 lat, to nie możemy i nie chcemy udawać, że funkcjonujemy w tej samej rzeczywistości co jeszcze dwa miesiące temu. Prowadzimy wewnętrzne rozmowy o tym, jak świętować jubileusz, ale jednocześnie wspólnie zastanawiamy się, jak możemy długofalowo i sensownie wesprzeć ofiary wojny na Ukrainie. Omawiamy również rozwiązania, które mają na celu wsparcie naszych Klientów. Wielu z nich przez rosyjską agresję na Ukrainę stanęło przed nieznanymi dotąd zawodowymi wyzwaniami.

Nie jesteśmy bierni i zabieramy głos w sprawie. Wspieramy swoją wiedzą Klientów, czytelników prasy branżowej oraz odbiorców naszych webinarów. Przygotowaliśmy także krótki informator podatkowy w formule Q&A, który zawiera informacje na temat podatkowych aspektów pomocy Ukrainie. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi dotychczas opublikowanymi wypowiedziami w sprawie.

Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, Przyjaciołom Sendero oraz Współpracownikom, którzy od lat towarzyszą nam na naszej drodze. Bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj!