Nasza spółka w tegorocznym rankingu zajęła 1 miejsce w kategorii kancelarii zatrudniających największą liczbę doradców podatkowych w regionie. SENDERO Tax & Legal w ubiegłorocznej edycji tego rankingu znajdowało się na 2 miejscu, tym bardziej jest nam miło poinformować wszystkich o osiągniętym awansie.

Czujemy się mocno związani z regionem, w którym działamy – mówi w Rzeczpospolitej Grzegorz Młynarczyk  –  jako dumni wrocławianie (choć pochodzimy z różnych miast), pracujemy dla największych firm południowo-zachodniej Polski. Dolny Śląsk, opolskie czy lubuskie to lokomotywa rozwoju kraju, mocno zintegrowana z Europą i przyciągająca kapitał zagraniczny z wielu państw. W naszym przypadku sprawdza się mechanizm rynku lokalnego, czyli pozyskiwanie klientów z poleceń zadowolonych z naszych usług przedsiębiorców, którzy działają w tym samym rejonie. Wraz z rozwojem Sendero, w tym założeniem naszego biura w Warszawie, otwieramy się jednak na obsługę klientów z całej Polski. Nie zapominamy o korzeniach, jednakże po kilkunastu latach wzrostu jesteśmy gotowi na skuteczne konkurowanie z najlepszymi na rynku ogólnokrajowym.

Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo podziękować naszym Klientom za zaufanie oraz pracownikom, dzięki pracy którym SENDERO może stanowić tak silny i sprawny zespół dostrzegany na arenie ogólnopolskiej.

Pełny ranking znajduje się na stronie Rzeczpospolitej:

https://www.rp.pl/Rankingi/304159965-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2021-zwyciezcy-w-kategorii-Regiony.html