W miniony piątek w sali konferencyjnej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zebrało się kilkudziesięciu uczestników wydarzenia otwierającego cykl naszych autorskich szkoleń „BHP w innym ujęciu – perspektywa kancelarii prawnej Sendero Tax & Legal”. 

Prelegentami konferencji byli Rafał Kania, Małgorzata Mroczkowska i Filip Firut . Nasi eksperci omówili ostatni raport PIP oraz najważniejsze wynikające z tego dokumentu wnioski dla firm produkcyjnych i usługowych. Prawnicy z naszej kancelarii przedstawili także, w jaki sposób firmy powinny przygotowywać się do kontroli PIP.

Po prezentacjach był czas na networking, który naszym zdaniem jest największą wartością wydarzeń stacjonarnych. Pomimo ogromnych zalet webinarów, które także systematycznie organizujemy, nic nie zastąpi osobistego kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich na zaplanowaną w czerwcu 2023 roku stacjonarną konferencję podsumowującą cały cykl.

W międzyczasie gorąco zachęcamy do udziału w webinarach, które będą spójną kontynuacją tematów zapoczątkowanych podczas piątkowego spotkania.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które były z nami w tym dniu, oraz naszemu partnerowi – Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za doskonałą organizację wydarzenia!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „IVNEST PARK”.