COMPLIANCE

Compliance (z ang. „zgodność”) oznacza działanie przedsiębiorstwa w zgodzie z  przepisami prawnymi. Compliance w praktyce to przede wszystkim model organizacyjny, który zapewnia bezpieczeństwo funkcjonowania firmy we wszystkich obszarach, także tych dotyczących etyki oraz kwestii wizerunkowych. Dzięki praktykom compliance przedsiębiorstwo może uchronić się przed karami, startami finansowymi oraz wszelkimi zagrożeniami wynikającymi z nieprzestrzegania norm prawnych.

Nasze usługi w zakresie Compliance są ukierunkowane na zapewnienie zgodności działalności naszych Klientów z obowiązującymi przepisami prawa oraz zalecaną praktyką interpretacyjną. Proponowane przez nas rozwiązania  – choć są różnorodne – mają jeden wspólny cel, którym jest zminimalizowanie ryzyk związanych z prowadzoną działalnością.

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka prywatności.