Z przyjemnością chcemy ogłosić, że Sendero Tax & Legal zostało jednym ze sponsorów Międzynarodowego Festiwalu Bachowskiego w Świdnicy. Latem czeka nas już XXIII edycja tego wydarzenia. W ten sposób chcemy uczcić 15-lecie naszej kancelarii.

„Wielowątkowość, współczesne sacrum, sztuka, która pomaga uświadomić marzenia” – tak swoje wydarzenie opisują organizatorzy. Festiwal Bachowski to spotkanie muzyków, dla których  twórczość Jana Sebastiana Bacha oraz muzyka barokowa są wciąż ważne i stanowią punkt odniesienia w artystycznej działalności. Stale pobudzając do poszukiwań i odkryć.

Całość artystycznych doznań wzmacnia tło wydarzeń – dolnośląska Świdnica, ze swoją unikalną atmosferą i architekturą, oraz krajobrazy okolicznych, malowniczych miejscowości regionu. Z pewnością jest to jedno z najciekawszych wydarzeń w szerokim spektrum muzyki dawnej. Organizatorem festiwalu jest krakowski zespół Capella Cracoviensis oraz miasto Świdnica.

O wybranych wydarzeniach festiwalu będziemy informować w naszych mediach społecznościowych.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać unikatowy w swojej formule festiwal. Jest on już od wielu lat rozpoznawalny na międzynarodowej scenie koncertowej.

Dla naszej kancelarii ważny jest potencjał lokalności oraz regionu, w którym działamy. Wierzymy, że na Dolnym Śląsku – nie tylko w biznesie, ale i w kulturze – dzieją się rzeczy warte uwagi nas wszystkich. Ich ścisłe powiązanie buduje siłę lokalnej społeczności.

Szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu już niedługo będą dostępne na oficjalnej stronie www.bach.pl oraz na facebooku: https://lnkd.in/emRqGtPx