Nie jest tajemnicą, że uwielbiamy aktywnie spędzać czas – zarówno indywidualnie po pracy, jak i wspólnie w formie wypadów integracyjnych. Sport uczy wytrwałości, uczciwości oraz dążenia do doskonałości. Dlatego też pomysł na ufundowanie stypendium dla sportowca, którego znamy i obserwujemy, jest naturalną konsekwencją bliskich nam wartości.
Z niezwykłą dumą możemy ogłosić, że zasponsorowaliśmy stypendium sportowe dla pływaka Jakuba Majerskiego!
To utytułowany, młody zawodnik, odnoszący zauważalne sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Jakub obecnie jest siedmiokrotnym Mistrzem Polski na 100 metrów stylem motylkowym, dwukrotnym brązowym medalistą Mistrzostw Europy 2021, finalistą Mistrzostw Świata 2021, brązowym medalistą Mistrzostw Europy 2022, złotym medalistą Uniwersjady 2023, brązowym medalistą Mistrzostw Świata 2023 oraz 5 zawodnikiem na Igrzyskach w Tokio.
Jesteśmy bardzo dumni z możliwości wsparcia tak utalentowanego sportowca. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obopólną satysfakcję. Na pewno będziemy śledzić poczynania Jakuba podczas wszystkich nadchodzących wydarzeń pływackich!
Polecamy uwadze profile Jakuba w mediach społecznościowych:
W ramach działań CSR od kilku lat wspieramy także Festiwal Bachowski Świdnica. Zaangażowanie we współpracę z twórcami festiwalu jest naturalnym wyrazem naszego zainteresowania muzyką oraz sztuką. Współpraca z Jakubem jest dla nas ważnym, kolejnym krokiem w zaangażowaniu w sprawy społeczne, które razem ze światem muzyki są dla nas istotne.