Wyjazdy integracyjne są stałą i cyklicznie powtarzaną częścią życia naszej kancelarii. Niestety, przez pandemię kilka razy przekładaliśmy zaplanowany wyjazd. Między innymi z tego powodu wycieczka, którą odbyliśmy w ostatni weekend maja, była długo wyczekiwanym przez nas wydarzeniem!

W piątkowy poranek całym zespołem wybraliśmy się do miejscowości Bardo. Po kilkugodzinnym spływie pontonowym – przemoczeni i zmęczeni, ale szczęśliwi i nakarmieni pysznym pstrągiem – udaliśmy się do hotelu. Tam zaczęła się część integracyjna, czyli wspólna kolacja, zabawa i rozmowy do rana. Następnego dnia, po wspólnym spacerze na pobliskie pagórki, wróciliśmy do Wrocławia.

Przez ostatni rok zarówno zespół podatkowy jak i prawny znacznie się powiększyły. Wyjazd był więc świetną okazją nie tylko do wspólnego spotkania osób, które w naszej firmie pracują ze sobą od lat, ale także do integracji ze współpracownikami, którzy dołączyli do naszych zespołów w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Będziemy jeszcze długo wspominać ten wypad!