Z przyjemnością możemy ogłosić, że Sendero Tax & Legal po raz kolejny zostanie jednym z mecenasów Festiwalu Bachowskiego Świdnica. Latem czeka nas już XXV edycja tego wydarzenia.

Festiwal Bachowski Świdnica stanowi niepowtarzalny element krajobrazu muzycznego w Polsce. Jest miejscem spotkań wielu pokoleń słuchaczy o zróżnicowanym doświadczeniu koncertowym, łączy lokalną społeczność i młode talenty muzyczne z uznanymi doświadczonymi artystami.

Świdnica, jej okolice, ale też cały DolnyŚląsk to miejsce, gdzie różne mapy mentalne przenikają się jak nigdzie indziej. Szczególnie obecnie, w dobie oczywistości, utartych szlaków, uniformizacji, populizmu, mediokracji. Dzięki niezłomnej determinacji w dążeniu do piękna, innowacyjności i otwartości Festiwal Bachowski stał się jednym z najważniejszych i najbardziej unikalnych wydarzeń tego typu w naszej części Europy.

Główną festiwalową sceną pozostaje niezmiennie świdnicki Kościół Pokoju — największa drewniana barokowa świątynia w Europie, zabytek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz polską Listę Pomników Historii.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem festiwalu!