Zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

1. Administratorem strony internetowej prowadzonej pod adresem: https://sendero.pl/blogi/blog-dla-spolek (zwanej dalej jako „Blog dla spółek”) jest Sendero Kania, Lubaszka, Michalski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Muchoborska 6, 54-424 Wrocław, KRS: 0000542034 (zwana dalej jako „Sendero”).
2. Żaden z artykułów zamieszczonych na Blogu dla spółek nie stanowi interpretacji prawnej, ani nie jest opinią prawną, czy poradą prawną.
3. Materiały zamieszczone na Blogu dla spółek są udostępniane nieodpłatnie, a ich zamieszczenie ma jedynie cel informacyjny.
4. Sendero podejmuje wszelkie działania w celu zamieszczania na Blogu dla spółek informacji aktualnych, zupełnych i prawdziwych.
5. Wszelkie publikacje udostępnione na Blogu dla spółek stanowią prezentacje subiektywnego stanowiska w zakresie prawa oraz zmian zachodzących w prawie bądź ocenę wykładni przepisów prawa i nie mogą być uznane za podstawę do ustalenia stanu prawnego w konkretnej sprawie.
6. Gdyby chcieli Państwo w praktyce zastosować podane na Blogu dla spółek informacje, należy skontaktować się z Sendero celem potwierdzenia aktualności zamieszczonych informacji, prawidłowej ich interpretacji oraz zastosowania do konkretnego stanu faktycznego.
7. Zachęcamy także do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań dotyczących informacji zawartych na Blogu dla spółek oraz w celu uzyskania porady prawnej lub opinii prawnej.
8. Dane kontaktowe do Sendero są zamieszczone pod tym adresem: https://sendero.pl/kontakt
9. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania zarówno przez telefon lub mejla, jak również w trakcie osobistego spotkania.

Prawa autorskie

1. Wszelkie materiały umieszczone na Blogu dla spółek podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów prawa autorskiego oraz innych przepisów dotyczących ochrony własności intelektualnej.
2. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania wszelkich materiałów umieszczonych na Blogu dla spółek lub ich części w jakikolwiek sposób bez uprzedniej pisemnej zgody Sendero. W razie chęci skorzystania z materiałów umieszczonych na Blogu dla spółek, należy skontaktować się z Sendero.
3. W przypadku korzystania w dozwolonym przez prawo zakresie z treści publikowanych na Blogu dla spółek konieczne jest każdorazowe podanie źródła i autorstwa cytowanych materiałów.

Informujemy, że nasza strona używa plików cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki. Polityka prywatności.