Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tematyką szkoleń, które będziemy prowadzić w najbliższym czasie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rejestracji!

  • 9 listopada:  Regulaminy jako narzędzia zarządzania w firmie

Zarejestruj się

Wspólnie z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną przygotowaliśmy cykl wydarzeń poświęconych prawu pracy. Będziemy spotykali się z uczestnikami średnio co 3 tygodnie i omówimy wybrane zagadnienia dotyczące relacji pracodawca-pracownik. Przede wszystkim chcemy podzielić się naszą wiedzą – również tą, którą zdobywamy w sądach pracy.

Regulaminy jako narzędzia zarządzania w firmie to pierwszy temat, który poruszymy w ramach cyklu. Pracodawca – wspólnie z pracownikami – tworzy wewnętrzne regulacje, które pomagają w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Można oczywiście skrócić tę drogę i sięgnąć po wzory dostępne w Internecie. Tak tworzy się regulaminy „szufladowe”. Czym one są i dlaczego nie warto z nich korzystać? Na to pytanie uczestnicy uzyskają odpowiedź podczas webinaru.

  • 10 listopada: Wstęp do Compliance

Zarejestruj się

Jest to pierwsze wydarzenie z planowanego cyklu o Compliance.  uczestnicy webinaru dowiedzą się, czym jest Compliance i jak wdrożyć go w przedsiębiorstwie. Wspólnie zastanowimy się dlaczego Compliance jest ważny i co ma wspólnego z ćwiczeniami na siłowni. Uczestnicy dowiedzą się, jakie obszary powinni szczególnie wziąć pod uwagę myśląc o Compliance w firmie.

Sendero Tax & Legal wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PARK przygotowało dla Państwa cykl wydarzeń poświęconych Compliance. Będziemy spotykali się z Państwem co 2 lub co 3 tygodnie i omówimy wybrane zagadnienia dotyczące prawa i podatków. Chcemy podzielić się naszą wiedzą z wybranych zakresów. Chcemy też oswoić Państwa z tym obcym pojęciem.

O Compliance chcemy porozmawiać ludzkim językiem. Przede wszystkim będziemy skupiali się na Państwu – uczestnikach naszych spotkań. Liczymy na to, że wspólnie z Państwem stworzymy miejsce do wymiany doświadczeń. Poznanie Państwa perspektywy jest dla nas bardzo ważne – tylko w ten sposób jesteśmy w stanie Państwu pomóc w rozwiązaniu istniejących problemów.