Chcielibyśmy się z Państwem podzielić sukcesem naszej Wspólniczki. Anna Wieczorek została jedną z bohaterek tegorocznego wydania książki 50 Osobistości Biznesu. Razem z innymi osobami ze świata biznesu oraz mediów Anna opowiedziała, jak wyglądała jej droga do zawodowego sukcesu.

 

Redakcja: Gdyby miała Pani wskazać na cechy charakteru, które doprowadziły Panią do tego właśnie miejsca, to, co by to było? Upór? Determinacja?

Anna Wieczorek: (…) Nie miałam w swojej rodzinie żadnych prawników, dlatego rozpoczynając studia nie zdawałam sobie sprawy, jak ten zawód wygląda w tzw. realu, natomiast kojarzył mi się z pomaganiem ludziom, prestiżem społecznym, a dla kobiet dodatkowo – z samodzielnością. Potem już konsekwentnie pokonywałam kolejne kroki. Myślę więc, że przede wszystkim pracowitość i determinacja w dążeniu do celu, ale również pozytywne nastawienie do ludzi i odwaga w podejmowaniu kolejnych wyzwań.

 

Tak w wywiadzie opowiada o swojej zawodowej drodze Anna.

W piątek 23 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji premiery tej publikacji. Nie ukrywamy, że udział Anny w takim projekcie jest niezwykłym wyróżnieniem dla całej naszej firmy  i ogromnym powodem do dumy!

Całkowity dochód ze sprzedaży książki wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce.