2022 rok upłynął nam na działaniach związanych z 15-leciem kancelarii. Był urodzinowy tort, spotkania z naszymi Współpracownikami, Klientami i Przyjaciółmi, wzięliśmy udział jako sponsor w Festiwalu Bachowskim. Ale postanowiliśmy zrobić coś jeszcze.

Wydaliśmy nasz pierwszy Magazyn Sendero.

Magazyn jest lekką, lifestylową formułą, w której nasi Współpracownicy opisali swoje zainteresowania ściśle związane z kulturą oraz turystyką Dolnego Śląska. Pierwszy nakład podarowaliśmy Gościom, których zaprosiliśmy na Festiwal Bachowski. Następnie zdecydowaliśmy się na dodruk z uzupełnieniem treści o fotoreportaż z tego muzycznego wydarzenia.

O czym w magazynie m.in. mogli poczytać nasi Klienci?

✔️Małgorzata Mroczkowska napisała, dlaczego „joga na chacie” to nie do końca „hatha joga”,
✔️Dagmara Rajca-Erd i Piotr Szymczyk przedstawili, jak przygotować się do sezonu narciarskiego,
✔️Rafał Kania opisał swoją osobistą podróż po dolnośląskich festiwalach muzycznych. Oprócz tego przeprowadził wywiad z sommelierką Karoliną Turkowską, przygotował zestawienie dolnośląskich winnic oraz tekst o wrocławskich palarniach kawy,
✔️Filip Firut przedstawił kolarskie oblicze Dolnego Śląska,
✔️Paweł Michalski i Łukasz Lubaszka opowiedzieli o swoich zmaganiach z muzyką jazzową,
✔️Katarzyna Popowicz, prywatnie sędzia sportu samochodowego oraz pierwsza kobieta w Polsce, która pełniła funkcję Kierownika Parku Serwisowego, opowiada o swojej pracy przy organizacji rajdów,
✔️Karolina Filipowicz, absolwentka rzymskiego Saint Louis Collage of Music, opowiedziała o swojej muzycznej podróży przez życie.

Był to dla nas projekt wyjątkowy, dzięki któremu – mamy nadzieję – daliśmy się poznać od strony, o której nieczęsto opowiadamy na spotkaniach biznesowych. A sam magazyn można otrzymać przy okazji spotkań z nami, do których oczywiście zapraszamy!