Miesiące tematyczne SENDERO Tax & Legal – nowy wymiar współpracy.

Mając  świadomość, że Państwa działalność nie polega tylko i wyłącznie na spełnianiu kolejnych wymagań prawnych, a otaczająca nas rzeczywistość jest bardzo dynamiczna i często trudno nadążyć za zmianami w przepisach – oferujemy Państwu nowy wymiar współpracy – miesiące tematyczne.

MIESIĄCE TEMATYCZNE

Miesiąc tematyczny to 1 konkretne zagadnienie, 2 dni telefonicznych dyżurów oraz 10% zniżki na zlecenia dotyczące danego zagadnienia.

Każdy kolejny miesiąc dotyczyć będzie innego zagadnienia. Na Państwa pytania odpowie ekspert z SENDERO, który będzie pełnił dyżur w dwa wyznaczone dni w miesiącu. Konsultacje w ramach dyżurów będą nieodpłatne. Dodatkowo na zakupione usługi (dotyczące głównego zagadnienia) udzielimy Państwu 10% rabatu. Wykonanie usługi możemy odłożyć w czasie – nie musi ona być wykonana w tym konkretnym miesiącu.

Harmonogram miesięcy tematycznych do końca tego roku:

Maj

MDR – Raportowanie schematów podatkowych

Czerwiec

Podatek u źródła

Lipiec

Dokumentacja cen transferowych

Składanie sprawozdań finansowych

Sierpień

Najem biur i obiektów magazynowych – wątpliwości i problemy praktyczne

Wrzesień

Mobbing

Październik

Sygnaliści i compliance w firmie

Listopad

Podróże służbowe

Grudzień

Zamknięcie roku podatkowego

 

W maju w ramach tematu: MDR – raportowania schematów podatkowych dyżur pełni Szymon Karpiński – partner SENDERO Tax & Legal. Będzie dostępny 17 i 31 maja pod telefonem (71) 717 80 21.

Zachęcamy również do zarezerwowania w swoich kalendarzach daty 7 czerwca 2019 roku. Planujemy na ten dzień ciekawą konferencję. Więcej informacji wkrótce.

Zespół SENDERO Tax & Legal