Nasze spotkania integracyjne przybierają różne formy – czasem są to wycieczki o charakterze sportowym, a czasami wieczorne imprezy koktajlowe. W ostatni piątek spotkaliśmy się w Sztuce na miejscu na Balu Karnawałowym którego motywem przewodnim były lata 20 XX wieku i „Wielki Gatsby”.

A skoro „Wielki Gatsby”, to nie mogło zabraknąć stosownej kreacji tego spotkania. Wszyscy przenieśliśmy się w świat luksusu, elegancji i tajemnicy lat dwudziestych. Dekoracje nawiązywały do stylu art deco, a sceneria przywodziła na myśl filmowe przyjęcia z czasów 20-lecia międzywojennego. Z dużym entuzjazmem przyjęliśmy temat przewodni wieczoru, co znalazło odzwierciedlenie w pięknych strojach oraz ponadprzeciętnym entuzjazmie do wzajemnego robienia zdjęć!

Wyjątkową atrakcją oraz niespodzianką tego wieczoru był występ jazzowego zespołu Awkward Grinders, w którym połowę składu stanowią osoby z Sendero! Bardzo dziękujemy Karolinie, Pawłowi, Łukaszowi oraz pozostałym członkom zespołu za wyczarowanie niezapomnianych muzycznych krajobrazów podczas koncertu!

Już czekamy na motyw przewodni kolejnego spotkania 🙂